08 Ekim 2014

Vodafone Tarife Karmaşası!

Vodafone 3 hattım var 3'üde sorunlu ve çözülmeyi bekliyor. Çözüm yok. En son 5354125*** no'lu hattımın taahhüt sürem ayın 6'sında bitiyordu diye müşteri hizmetlerini aradım tarife yenilemek istedim. 30 tl 1500 dakika olur dediler bende kabul ettim. Aynı tarife hat taşımadan gelene 25 tl bu arada. Hattınıza ayın 7'de mesaj gelecek evet deyip cevaplayın yeni tarifeniz başlayacak dendi. Ama gelen mesaj 40 tl karşılında 1000 dk yenilenmiştir oldu. Müşteri hizmetlerini aradım 1500 dk 30 tl olmaz 35 tl evet derseniz taahhüt yapalım dendi. Öyle bir operatör olur mu? Müşteriyi pazarcı mantığıyla kazanmaya çalışmak çok garip geliyor. Vodafone'u biraz düzgün olmaya davet ediyorum.

Ferzende 49 Okunma

Cevaplar

  • Ferzende 13 Ekim 2014

    hiçbir şekilde görüşme yapılmadı

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.10.2014 11:08 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön