04 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Kandırmacası!

Vodafone tarifem aşağıda da vodafone nun sayfasına girdiğimde gördüğüm gibi Hesabını Bilen Mini. Ama 3340'a mesaj atamıyorum. Madem her yöne mesaj atamıyorum neden tarifenin özelliklerinde her yöne diye bir ibare var? Hemen hattımı kapattıracağım.
Şu anki tarifeniz: Hesabını Bilen Mini
Her yöne 200 dk, 20 SMS, 20 MB! Limitine gelince durur, siz istemedikçe paket tutarını asla aşmaz. Ne ödeyeceğinizi bilmek işte bu kadar kolay!

Fatih 42 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 11 Temmuz 2013

    Hattımı en kısa zamanda kapattıracağım.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili paketinize ait detay ve bilgilerin http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/hesabini-bilen-mini linki üzerinde yer aldığını,ilgili yöne sms gönderimi sağlanabilmesi için ek paket alınması gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön