Vodafone Tarife İptali Yapamıyorum!

Biranin A. |

Şu anda kullandığım çeyrek altın tarifesinin iptalini herhangi bir mesaj atabileceğim yer olmadığından ve 7000'i arayarak iptal olmasını sağlayamadığımdan bu tarifenin iptalini uzun zamandır yapamıyorum. Mesaj atarak iptal edebileceğimiz bir numara olursa benim ve benim gibiler için iyi olacağını düşünüyorum. İnternet sitenizde de bu durum ile ilgili bilgilendirmelerin olması gerektiğini düşünüyorum. Bizlerin zor durumda kalmaması için.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  16:19

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Ekim
  15:01

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."