01 Mayıs 2013

Vodafone Tarife İptali!

Ben Vodafone tarifesinden müşteri temsilcisini arayarak çıktım, ve 29. 04. 2013 Avea hattımı taşımak için müracaatta bulundum. Vodafone otomatik olarak gine 500 dakika göndermiş.
Operatörü arayarak durumu bildirdim. İstemediğimi geri almalarını hattımı taşıdığımı söylememe rağmen işleminiz henüz gerçekleşmemiş bunun parasını ödeyeceksiniz iptali yok bunun diye yanıt aldım. Ben mağdurum.

Atila 813 Okunma

Cevaplar

 • Atila 06 Mayıs 2013

  wodofon yetkılılerı göndermiş oldugunuz yazıda dersınızkı paketı gönderdık sız ıster tamamını kullanın ister cegregını kullanın ıster hic kullanmayın üçretı alınacaktır bunumu dıyorsunuz ben kullanmadıgın hakkımı istedım egerkı aksını talep edıyorsanız tamamını ıstıyorsanız hakkımı helal etmıyorum 2 hattım vardı ıkısını de gecış yaptım asıl neden gecış yaptım onu sorun....?

 • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, hattınıza tanımlı cihaz kampanyasından 10.04.2013 tarihinde talebinize istinaden çıkış gerçekleştiği görülmüştür. Mevcut tarifeniz devam etmekte olup, 30.04.2013 tarihinin fatura kesim tarihi olması sebebiyle paketiniz yenilenmiş konumdadır. Geçiş gerçekleşmesi halinde son bir dönem faturası daha yansıyacağını hatırlatmak isteriz. Kampanya süresinin başlangıç ve çıkışlarda fatura kesim tarihi ile orantılı olduğunu belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup görüşleriniz ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Atila 02 Mayıs 2013

  Ben ilginize ve hassasiyetinize teşekkür ederim keşke müşteri temsilcileride işin bilincinde olarak konuşsalar kestirip atmasalar. teşekkür ederim

 • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön