07 Kasım 2014

Vodafone Tarife Hatası!

Vodafone'u sadece internet için kullanıyorum. Yakın zamanda İzmir'de bir bayilikten data card aldım ve modemli taahhütlü bir kampanyadan faydanlandırdım. 6 GB karşılığı 40 TL ödüyorum. İnternetten kontrol ettiğimde böyle bir kampanya ve tarife bulunmadığını fark ettim.

Müşteri hizmetlerini aradım. Görevli kişi de beni doğruladı. Vodafone'un mevcut tarifesi 7 GB karşılığı 40 TL. Ayrıca benim kartımın aktive edildiği sırada 6 GB karşılığı 30 TL gibi bir kampanya olduğunu daha sonra bunun kaldırıldığını iletti. Bunun üzerine yaptığım şikayet sözleşmeyi imzalamış bulunduğum gerekçesiyle reddedildi. Şu an olmayan ve hiç olmamış bir tarife kullanıyorum. Bu durum usulsüzdür. Düzeltilmelidir.

Elif 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön