07 Nisan 2014

Vodafone Tarife Hakkında Yetersiz Bilgi Verildi ve Faturam Fazla Geldi.

Şubat ayında tarifem bitti ve 35 TL'lik 500 Mb internetli tarifeye geçtim. Çalışan bayan 7 Mart'ta her hangi bir şubeye giderek taahhüt imzalamamı söyledi. Bu süre zarfında telefonuma fatura bilgi mesajı geldi ve 49 TL olduğu yazıyordu şaşırdım ve ben 8 Mart'ta Viaport Vodafone şubesine gittim durumu izah ettim. Çalışan kız hemen önüme taahhütnameyi koyarak imza istedi bende soruma bir cevap bulamadım imzalamam deyince üf, püf çekerek; imzaladıktan sonra 10 lira daha düşerek faturamın 39 TL olacağını söyledi ve imzaladım. Tarih 7 Nisan 14 oldu ve gelen mesaj yine faturamın 49 TL olduğu. Ciddi bir yanıltmaca var. 7 Mayıs 14'e kadar bekleyeceğim. Faturam aynı gelirse durumu avukatımla paylaşacağım.

Emrah 115 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,09.04.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulasılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile ulaşabilirsiniz. afone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön