22 Ocak 2014

Vodafone Tarife Geçişinde Eksik Bilgi Verdi.

14.01.2014 tarihinde devreden süper tarifesine geçmek üzere müşteri hizmetlerini aradım. Temsilciye Blackberry kullandığımı ve BİS abonesi olduğumu, tarifeyi BİS ile birlikte kullanıp kullanamayacağımı sordum. Olumlu yanıt alınca tarifeye geçiş için onay verdim. Ancak tarife başlar başlamaz BİS devre dışı kaldı. Sebebini sorduğumda tarifenin BİS ile uyumlu olmadığı yanıtını aldım. Temsilciye, tarifeye geçmeden önce bunu sorduğumu, olumlu yanıt aldığımı ve hatanın kendilerinde olduğunu belirttim. Sonuç olarak sistemin tarifeden geçişe izin vermediğini, bir sonraki dönemi beklemem gerektiğini (16 Şubat) aktardılar. Telefonumdan e-mail takibi benim için önemli ve müşteri hizmetleri hatası yüzünden 1 ay mağdur olmak istemiyorum.

Ulaş 130 Okunma

Cevaplar

 • Ulaş 14 Şubat 2014

  12.02.2014 tarihinde yaptığım görüşmede mağduriyetin hala devam ettiğini belirttim. Şirket temsilcisi buna cevap olarak mevcut tarifeden dönem içerisinde çıkışın mümkün olmadığını ifade ederek dönem sonu tarih olan 15.02.2014'ü beklemem gerektiğini aktardı. Ben de Vodafone tarafından kaynaklanan bu 1 aylık mağduriyetten ötürü ilgili dönemde çıkacak faturayı kabul etmediğimi bildirdim. Fatura oluşmadığı için henüz cevap veremediklerini, fatura ortaya çıkınca tekrar görüşmek gerektiğini bildirdiler. Sonuç olarak halen çözüm yok, bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Ulaş 26 Ocak 2014

  Detaylı inceleme 12 gündür yapılmakta. Hala bir çözüm sunmuş değiller.

 • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön