20 Mart 2013

Vodafone Tarife Geçişim Yapılmamış!

Ocak 2013 gibi Vodafone kamusala internet üzerinden geçiş yaptım, onaylandı ibaresini gördüm, ben kamu tarifesine geçtiğimi düşünürken ne hikmetse geçmemişim ve 19. 03. 2013 sms kanalıyla gelen fatura miktarını görünce şok oldum. Ben 97 yılında Telsim le başladım ve hiç kanal değiştirmeden bu seneye kadar geldim ve tüm seneleri inceleseniz faturam bu tutara gelmemiştir çok dikkat ederim çünkü.

Ne yazık ki tarife değişikliği yapmamla birlikte Vodafone beni alt üst etti 39 tl lik fatura bir anda 109. 8 oldu. sesli yanıt merkezini arayıp durumu araştırdım aynı gün verilen cevap 95 tl anlaşmanızı geçmişsiniz dediler ya inceleseler benim her ayımdaki görüşme süresi bire bir aynıdır çok az farkla.

Abdullah 43 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 31 Mayıs 2014

    sevgili dostlarım TÜM GSM operatörleri en ufak bir eğilmenizde gereksiz ne varsa yapıyorlar. Alın işte diğer hattım da red tarifedeydi nisan ayının başında beni aradılar ve anlaşmanın sona ereceğini hangi tarifeden devam etmek istesiniz diye sordular 21/04 2014 te tarifem sona eriyor. neyse tarifenin bitişinden itibaren başlıyacak yeni tarifede anlaştık. amma gel görki mayıs ayında kesilen fatura tam iki katı 150 tl. soluğu vodafone shop ta aldık orası çözemedi COOOOLLL center den gerekli şikayeti yaptık. bakalım sonuç ne olacak. ya bizlerin hakkı ne zaman korunacak.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön