07 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Geçişi Yapmıyor!

06.05.2013 tarihi itibariyle bir yıllık taahhütüm bitti ve tarafınızdan sözde "özel teklifiniz" ile mevcut kullandığım tarifeden daha pahalı bir paket önerildi. Ayrıca geçen hafta bana yapılan teklifte 35-TLye Hesabını Bilen 500 paketine 06.05.2013 tarihi akşamında 542yi arayarak talimatla geçiş yapabileceğim söylenmişti.

Bu akşam yaptığım görüşmede paketin kaldırıldığı ve geçiş yapamayacağım söylendi.Bir hafta önce arayıp geçiş yapabileceğim belirtilirken insanla dalga geçer gibi tarifenin kaldırıldığını söylemek ne kadar doğru bir davranıştır acaba?Ayrıca internet sayfanızda "Yeni" başlıklı tarifeler arasında görünen "Hesabını Bilen 500 Paketi" nasıl oluyor da şubelerde geçişi olmuyor?

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet12 Haziran 2013

  Firmanın 15.05.2013 tarihinde yukarıda belirttiği 20-TL tutarındaki indirimin olmadığını, biraz önce cep telefonuma gelen 47-TL tutarındaki fatura ücretinden anladım. Söyledikleri gibi indirimi verseler idi 27-TL olacaktı ödeyeceğim fatura ancak hiçbir indirim yapılmadığı, tamamen yanıltıcı bilgi verdikleri görülmektedir. Eğer durum düzeltilmez ise BTK ya doğrudan şikayetimi sunacağım. En kısa sürede yukarıda belirttikleri 20-TL lik indirimi uygulamalarını talep ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, 06.05.2013 tarihinde yıllık abonelik kampanyası kapsamında kampanya sunumu gerçekleştiği ancak kampanya onayı verilmediğinden işlem sağlanmadığı bilgisi alınmıştır. Müşteri hizmetleri tarafından memnuniyet kapsamında 20 Tl iade gerçekleştiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet07 Mayıs 2013

  Mevcut şikayetim hakkında herhangi bir geri dönüş yapılmadı. 29 nisanda çağır merkezi çalışanının yönlendirmesi nedeniyle 6 mayısta talimat verirsem tarifeye geçebileceğim söylenmişti ancak dün yaptığım görüşmede söylenen tarifenin kaldırıldığı iletildi. Hem 29 nisanda geçmememi söylediler hem de tarifeyi kaldırdılar. Mağduriyetimin giderilmesi adına ilgili tarifeye geçişimi istiyorum. Çağrı merkezi ses kayıtları incelenirse vodafone çalışanının beni aldattığı ve yanlış bilgi vererek beni mağdur ettiği anlaşılacaktır. Gerekirse yasal yollara başvuracağım ve en kısa sürede BTK ya şikayet edeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön