Vodafone Tarife Dışında Ödenen Para!

Meliha Funda K. |

Cihaz aldığım için bir tarifem vardı ve her ay bana 145 lira cihaz ücretiyle birlikte ödemem gerektiği söylendi. Ancak ben ne cihaz bedelini öderken bu parayı yatırdım ne de şu an cihaz bedelini toplu ödediğim halde sadece tarifemi yatırabiliyorum sürekli en az 20-30 lira civarında bir fark veriyorum.

Müşteri hizmetlerinden bilgi aldığımda bana paket aşımı ya da başa sebepler gösteriliyor. Ama akıllı telefonlardaki sistem sayesinde limit aşımını kendim engelliyor ve zaten bu sorunu ortadan kaldırıyorum. Kandırıldığımı düşünüyorum çünkü eşimin faturasında böyle bir durum söz konusu değil. Durumdan rahatsızım ve şikâyetçiyim artık kimseye tavsiye etmiyorum ve aldırmıyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meliha Funda K.
  24 Aralık
  21:13

  turkcell kullanıyorum birdahada

 • 23 Kasım
  19:30

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.