27 Ağustos 2013

Vodafone Tarife Dışı Ücret Kesti!

Vodafone hattım yurt dışında kullanabileceğim bir tarife ile çalışmaktadır. Ancak yurt dışına çıktığımda bana Lüksemburg'da hattımı tarifem dahilinde kullanabileceğime dair 11. 07. 2013 tarihinde sms göndermelerine rağmen benden tarifem dışında ücret kesilmiştir. Normalde 70, 00 TL olan tarife ücretim 255, 70 TL olarak fatura edilmiştir. Her telefonda durumu anlatmama rağmen hala anlamamışlar ve ne faturamı ne de sms'leri incelememişlerdir. Her geri dönüşlerinde bana tamamen tuhaf sebepler öne sürdüler. Önce bir sebep öne sürüp sonrada başka bahaneler buldular. Faturamın iadesini talep ediyorum.

Zilan 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön