17 Mart 2014

Vodafone Tarife Detayları Konusunda Yanıltıyor!

İnternet sitesinde, aradığım zaman Vodafone müşteri hizmetlerinde ve bayide Red Classic tarifesinin detayları; diğer operatörlere 1000dk + 1000sms + 2gb internet kullanımı olarak belirtildi, uygun gördüğüm için cihazı ve tarifeyi 24 ay taahhütle satın aldım.

Gelen mesajda 1000dk+1000sms+1gb internet erişimi görünce müşteri hizmetlerini aradım; internet erişimimin 2gb olması gerektiğini söyledim, verilen cevap 12 ay süre ile sınırlı olarak + 1gb hediye vereceklerini ve bunun için talepte bulunmam gerektiğini söylediler. Hiçbir yerde bu şekilde bilgi verilmediğini, yanıltıcı bilgiler ile kandırıldığımı şikayetçi olduğumu söyledim.

Hala şahsıma dönüş yapılmadı.

Oğuzhan 62 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan26 Mart 2014

  Bugün cep numaramdan bana ulaşan hanımefendi; şikayette bulunmuşsunuz kampanyalarımız hakkında bilgi vermek için aradım... Red Classic tarifesini kullanıyorsunuz, tarife detayları... vs. şeklinde, şikayetimle alakasız bir sürü konuya girdi. Bende; yanlış beyanda bulunarak beni yanılttınız, aldattınız başkalarına yapmayın kafi dedim. 23 Ay taahhüdüm kaldı, umarım süre dolana kadar fikirlerim değişir.

 • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Oğuzhan20 Mart 2014

  Henüz tarafıma dönüş yapılmadı. 542, 7000 vs. numaralardan hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşamadım, sadece bu sorunla alakalı değil genel olarak da verilen hizmetten ve muhatap bulamamaktan şikayetçiyim.

 • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön