26 Ağustos 2014

Vodafone Tarife Değiştirmiyor.

1 sene önce yeni hat ile Vodafone faturalı Red tarifesine başladım. Ödemelerim kredi kartım ile günü gününe ödendi. Taahhüt sürem bittiği için tarifemi değiştirmek istedim ver Vodafone'u aradım. Red tarifesiden Durak Exstra tarifesine geçmek istediğimi söyledim. Onay alındıktan sonra kredi kartımın kara listede olduğunu söylediler.

Bu yüzden bankamı aramam gerektiği bildirildi. Bankamı aradım kredi kartlarımı kontrol ettiler ve öyle bir şey olmadığını söylediler. Zaten o tür bilgilere Vodafone'un ulaşmasının imkansız olduğunu özel bilgi olduğu bildirildi. Tekrar aradım gene aynı sorun bu sefer kayıt açıldı arıza için. Ertesi gün düzeldi dendi ama gene aynı problem ve bunu takip 6 tane aynı kaydım var.

Tolgay 1.702 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.08.2014 16.24 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön