18 Kasım 2014

Vodafone Tarife Değiştiremiyorum!

Cep midi kamu tarifesi kullanmaktaydım, sözleşme sürem dolduğu için yeni bir tarifeye geçmek istedim. Aynı zamanda eşimde numarasını Vodafone'a taşımaya karar vermişti. Şubeye gittik ve bize aile paketi önerdiler, eşim benim numaramı referans göstererek seçtiği tarifeyi indirimli kullanacaktı bende seçtiğim tarifeye geçecektim. Eşimin geçiş işlemleri tamamlandı ben ise seçtiğim tarifeye geçemedim geçemiyorum. Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar, aramaktan bıktım. Artık başka hattada geçiş yapamıyorum. Eşim beni referans gösterdiği için.

Esma 252 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön