14 Mart 2014

Vodafone Tarife Değişimi İçin Ücret Alıyor!

Vodafone hattı kullanıcısıyım. Taahhütlü kampanyamın bitmesine yakın bir süre Vodafone müşteri temsilcisi tarafından aranarak, kampanyamın biteceğini söylemesi ve bana yeni, uygun bir tarifeyi tanıtması üzerine kabul ettim ve müşteri temsilcisi bana şubat ayından itibaren bu kampanyanın geçerli olacağını söyledi.

Önceden vergiyle birlikte 40 tl ödüyorken 12 ayı doldurduğum için bu kampanyayla da birlikte artık aylık 35 tl ödemem gerekiyordu. Bu ayda ise fatura 108 tl geldi. Sebebi de tarife değişikliğiymiş. 1.si bu durumun ücretli olduğu bize bildirilmedi. 2.si ise taahhütümün bitmiş olmasıydı herhangi bir cezası olamazdı. (Müşteri temsilcisiyle konuşma kaydı var) Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Mesut 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön