16 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliğini Yapmadı!

15.09.2013 tarihinde taahhütnamem bitiyordu hesabını bilen midi tarifesindeydim. Daha önce hem Vodafone müşteri hizmetlileri kendi aradı hem ben kendim aradım eylül ayının 15'inde taahhütnamen doluyor 16'sı ararsanız tarife değiştirebiliriz.

Bende 16'sı sabah aradım müşteri hizmetlerindeki bey değiştirebiliriz ama tarifenizdeki dakikalar yüklenmiş hem onu hemde yeni tarifenizi ödemek zorunda kalırsınız dedi. Bende nasıl olur dedim daha önce aradım 16'sında arayın yardımcı oluruz dediler dedim. Bu nasıl bir anlayıştır ve ben müşteri hizmetleriyle görüşürken hesabıma dakikaların yüklendiği mesajı yeni geldi. Yok böyle bişey. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hayati 40 Okunma

Cevaplar

  • Hayati20 Eylül 2013

    Konuyla ilgili araştırıp geri dönüş yapacaklarını beyan ettiler hala dönüş yapan yok. Bu saatten sonrada oldu bittiye getirirler. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti sıfır.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön