06 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliğini Yanlış Yaptı!

2 yıl önce iPhone kampanyasından tarifeli telefon aldım. Kampanya bitmesinden sonra bana ait 2 Vodafone numaramı 500 dk 25 TL kampanyasına geçirmek istedim. 1 telefonum geçmesine rağmen diğer telefonumu 1500 dk ya geçirilmiş. İtiraz edip 500 dk'ya tekrar geçirmek için sözleşme iptali parası yansıtıldı.

Müşteri hizmetlerine şikayetimi söyledim ve ses kayıtlarından benim haksız olduğum çıkarılmış. 500 dk'yı 1500 dk diye anlayıp 1 telefonumu 500 dk yapıp diğer telefonumu 1500 yapan ve beni haksız çıkardıkları için şikayetim var.

Tc 202 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanmış olup iade işleminin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön