03 Şubat 2014

Vodafone Tarife Değişikliğini İptal Edemiyor!

Bana 3-4 gün önce bir mesaj gelmişti. Devreden Süper Tarifeye geçişte 1 sene sözünüze 39 tl'ye 500 dk konuşma 500 SMS ve 2 GB internet yazıyordu. Bende dün Vodafone self servisten bunu incelemek istedim tarifeler kısmında devreden süper tarifenin esaslarını okumak istedim fakat birden tarife değişikliğiniz oldu mesajı aldım. Hemde 49 tl'ye.

Hemen müşteri hizmetlerini arayınca bana bununla ilgili bir işlem yapılamayacağını söyledi. 1 yıl sözüm karşılığında 39 tl olsun dedim bana bir taahhüt mesajı gönderdi 39 tl oldu fakat bu seferde
2 GB internet değil 1 GB oldu vede faturam 67 tl oldu.

Bu konu hakkında çok mağdur oldum nasıl iptal edilemez anlamadım yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Hakan 246 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18/02/2014 09:09:25 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön