23 Ocak 2014

Vodafone Tarife Değişikliğini Geç Yaptı!

Uzun senelerdir Vodafone kullanıcısıyım. Böyle etik dışı davranışı Vodafone'a hiç yakıştıramadım. Aralık ayında tarife değişikliği yapmak ister misiniz sorusuyla arandım. Değişikliği kabul ettim ve ne zaman devreye alınacağını özellikle sordum. Fatura kesiminden sonra yapılmamasını özellikle belirttim. Buna rağmen, Vodafone bana çift fatura kesmek için talebimi 7 gün bekletmiş ve fatura kesim tarihimden sonra gerçekleştirmiş.

Tesadüfe bakın ki, fatura kesim tarihimden hemen bir gün sonra bu hareketin etik olmadığını ve telefon konuşmalarımın dinlemesini telefonda talep ettim. Bugün gelen mesaj faturanız doğru. Bu etik olmayan hareketten dolayı operatörümü değiştirme kararı aldım.

Özlem 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 0 542669XXXX numaralı hattınız ile ilgili olarak yapılan kontrollerde, “Fatura şikayet” kaydınızın çözümlendiği gözlemlenmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön