10 Şubat 2014

Vodafone Tarife Değişikliğindeki Yüksek Fatura Gönderiyor!

31,12,2013'te tarifem olan cep avantaj midi tarifesinin sona ereceği mesajı gelmişti. Bende 01,01,2014'te red midi tarifesine geçtim. Red mini ücreti 70 tl avantaj midi ise 44 liraydı. Avantaj midi tarifesi gece yarısından sonra yenilenmiş hiç kullanım yapmadığım halde yani bir saniyesini bile kullanmadığım halde faturama iki tarifenin de ücreti yansıtıldı.

Müşteri hizmetlerini aradım tarifeniz yenilenmiş diyor. Çözüm ürertmiyor. 4 yıldır Vodafone kullanıyorum memnun olmasan zaten kullanmazdım. Vodafone nasıl böyle bişey yaptı anlamış değilim. Yetkililerden gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Bayram 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-11 15:22:55 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön