22 Ocak 2015

Vodafone Tarife Değişikliğinde Yüksek Ücret Alındı!

Tarife değişikliği için arandım. Fatura kesim tarihi ayın 15'i, 16 'sında da arandım ve Red Tarife diye uygun bir tarife olduğu tarafıma anlatıldı tarifeyi uygun buldum ve 55 TL olarak onayladım. Bir sonraki ay gelen faturada daha önceki tarifemle birlikte yeni geçtiğim tarifemin ücreti de dahil edilerek 101 TL fatura gönderildi.

Arayıp itiraz ettiğimde de bir hata olmadığı tarife değişikliklerinde fatura kesim tarihinden sonra olursa her iki tarifenin de bedeli alınır ifadesi kullanıldı. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Tarife değişikliği teklifi yapılıyorsa bir sonraki faturadan itibaren başlanır veya bir önceki tarifenin kullanılan günü kadar fatura edilir. 46 TL. Haksız alındı.

Nazile 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön