06 Eylül 2014

Vodafone Tarife Değişikliğinde Sorun!

Dün saat 11:09 da bana gelen bir mesajda güya bana özel olduğu 1500 dk, 1500 sms, 1.5 gb internetin içinde olan bir paket olduğunu ve geçmek istersem hemen müracatta bulunmam gerektiğini yazan bir mesaj aldım, uygun geldi. Geçmek istediğimi müşteri hizmetlerine söyledim taahhütümün bitmesine 2 ay var bu tarifeye geçmek istersem kullandığım tarifeyi iptal etmem gerektiğini iptal edince de cayma bedeli diye nitelendirdikleri zorla tutma haklarını kullanarak yaklaşık 250 300 tl ödemem gerektiğini söylediler ... (arkadaş sen Vodafone'sun Avrupa'da bu uygulamayı yapsana yapabilirsen yeter değil mi ne zaman bizlere faydalı bir şey yapacaksınız ne sizden memnun olacağız ...)

Abdullah 1.208 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön