Vodafone Tarife Değişikliğinde Mağduriyet!

Erdem C. |

Vodafone hattımda kullandığım tarifeyi internet üzerinden değiştirmiştim. Bana 'bir sonraki fatura kesim tarihinizde tarifeniz değişecektir' uyarısı geldi. Bu ay faturam beklediğimden çok fazla gelince Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Bana yapılan açıklama şu:

Fatura kesim tarihinizden 21 gün önce tarifenizi değiştirdiğiniz için bir önceki paketimin tamamına yeni paketimin 21 günü eklenmiş. Neymiş efendim, tarifemi değiştirmek için fatura kesim tarihini beklemem gerekiyormuş. Başka işim gücüm yok, fatura kesim tarihi için çetele tutacağım! Normal şartlarda fatura kesim tarihine kadar eski tarifem, sonra da yeni tarifeme geçmem gerekiyordu.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem C.
  15 Ocak
  10:54

  hatayı kabul edip, bir sonraki faturada farkı düşeceklerini söylediler.

 • Erdem C.
  07 Ocak
  15:04

  Bunların hepsini yaptım zaten. Sorunumu çözün, yeter.

 • 07 Ocak
  15:02

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.