07 Nisan 2014

Vodafone Tarife Değişikliğinde Mağdur Etti!

Şubat'ta Koç Aliem tarifesine geçmek için İzmit Carrefour Vodafone'a başvurdum.7 şubatta tarife geçişiniz tamamlandı diye mesaj geldi, mesajda her yöne 1000 dk yüklendi diyordu. Koç ailemde her yöne 500 dk konuşma ve 1 GB internet var. Müşteri hizmetlerini aradım, siz Koç Ailem'e geçememişsiniz dedi. Ertesi gün başvuruyu yaptığım iletişim merkezinden aradılar, sizin şifreniz geçersizmiş dediler.

Koç Ailem'i aradım aynı şifre verildi. Şifreyle iletişim merkezine gittim, biz sizi yanlış tarifeye geçirmişiz dediler. Koç ailem için yeniden başvuru yapıldı. Hesap kesiminde geçeceğim söyledi. Bugün 7 nisan şimdi tarifem eş dost mini olmuş yine internet yok, yine Koç Ailem değil. Bıktım!

Berna 295 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,10.04.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,89 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

 • Berna08 Nisan 2014

  542 Numaralı müşteri hizmetlerinde sorunumla alakalı bir menu bulamadım. Tarife ile ilgili her yer beni otomatik tarife yenilemeye yönlendiriyor, müşteri temsilcisiyle konuşamıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön