25 Haziran 2014

Vodafone Tarife Değişikliğinde Mağdur Etti.

Bugün öğlen saatlerinde tarife değişikliği için müşteri hizmetlerini aradım. Taahhütlü olan mevcut tarifemi, taahhüt cezası olan 20 tl'yi ödemek kaydıyla iptalini onayladım. Bu onayı verdikten sonra müşteri temsilcisi "tarife değişikliğini yapamadığını ve sistemin hata verdiğini" söyledi.

Aynı gün 21:41 civarında bir mesaj geldi ve "paket değişikliği talebiniz karşılanamamıştır, detaylı bilgi için 542'yi arayınız" yazıyordu.

Ben zaten bu talep için bir defa para ödedim ve sizi aradım. Kendi hatanızdan kaynaklanan bir problem için neden beni bir daha 542'yi aratma mecburiyetinde bırakıyorsunuz.

Bana bu konuyla ilgili dönüş yapılmasını talep ediyorum. Ben verilecek cayma bedelini de onayladım...

Ali 134 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön