04 Haziran 2014

Vodafone Tarife Değişikliğinde Mağdur Etti.

2 gün önce Küçükbakkalköy Brandium AVM Vodafone bayisinden sıfır bir hat aldım freezone hepsi bir arada tarifesinden yararlanmak istediğimi söyledim bayi çalışanı arkadaş da işlemleri yapıp ücretini aldı.

Daha sonra sms atıp pakete geçiş yapmak istediğimde yararlanamayacağım bilgisi geldi. Müşteri hizmetlerini aradım kara listede olduğum söylendi ve inceleme yapılacak dedi. Daha sonra sorun çözüldü diye sms geldi fakat yine geçiş yapamadım.

Tekrar aradığımda bir sebep yok fakat geçemiyorsunuz dendi. Bunun için merkeze fax çekmem gerekmiş ve 15 gün süreceğini söylediler. Sonuç olarak hem diğer hattımı iptal ettim hem Vodafone'a 36 lira hat parası ödedim maddi ve manevi olarak mağdur edildim.

Mehmet 190 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön