18 Ocak 2014

Vodafone Tarife Değişikliğinde İki Fatura Birden Gönderdi.

Aralık ayı başında Vodafone müşteri hizmetlerinden arayarak ay sonunda kullandığın tarifenin sona ereceği ve istersem 24 tl karşılığının da yeni tarifeye geçebileceğim söylendi, bende kabul ettim.
Ay sonu itibari ile yeni tarifenin işleme koyulacağı söylendi ve dün bana 2 aylık fatura tutarı birden geldi.

Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradığımda konu ile ilgili araştırma yapılacağı söylendi. Az önce tekrar bir mesaj geldi. Araştırmada ücretlendirilmesinde hata olmadığı ifade edilmiş. Tekrar aradım incelemede bana bu durumun bildirildiği benimde kabul ettiğim iddia ediliyor. İnsan bile bile neden 2 adet faturayı aynı anda ödemek ister şikayetçiyim, çözsünler bu haksızlığı.

Sevda 51 Okunma

Cevaplar

  • Sevda21 Ocak 2014

    sözleşmemin bitmesini bekliyorum sonrasında daha da vodafone kullanmam

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön