10 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Değişikliğinde Fazla Ücret Alıyor!

Yıllardır Vodafone kullanıcısı olarak eski cep avantaj 750 paketini kullanıyordum (55 TL). İnternet kullanmak için Cep Avantaj ekstra tarifesine (59TL) geçtim.Ama vodafone faturam 114 TL geldi. Çağrı merkezini aradığımda bu ücretin eski tarifemin tamamı ve yeni tarifemin kalan kısmı olduğunu söyledir.

Ama ben eski tarifemde sadece 3-4 gün kullanmıştım.Böylesi haksız bir ücretin alınması çok yanlış. Müşteriyi uyaracak birşey yapılması gerekiyor. Faturamın düzgün şekilde hesaplanmasını istiyorum, aksi takdirde zaten çekim gücünden de memnun olmadığım için 59 TLlik pakette olan ailenin 3 hattını da Turkcell'e taşıyacağım.

Servet 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.05.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön