08 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Değişikliğinde Fazla Ücret Alıyor!

Yıllardır vodafone kullanıcısı olarak eski cep avantaj 750 paketini kullanıyordum (59 TL + 15 TL internet ).Faturamı biraz düşürmek için hesabını bilen 1000 tarifesine çağrı merkezi aracılığı ile geçtim.Ama vodafone online işlemlere baktığımda güncel faturam 88 lira olarak görünmekteydi.

Çağrı merkezini aradığımda bu ücretin eski tarifemin tamamı ve yeni tarifemin kalan kısmı olduğunu söyledir.Ama ben eski tarifemde sadece 8 gün kullanmıştım.Böylesi haksız bir ücretin alınması çok garip bir durum.Ayrıca çağrı merkezi yönlendirmesinde bu konudan hiç bahsedilmedi.Bana söylenmeyen bir ücreti almaya çalışıyorlar ve bu hiç hukuki değil. Faturamın düzgün şekilde hesaplanmasını istiyorum.

Yusuf 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön