21 Haziran 2013

Vodafone Tarife Değişikliğinde Fazla Ücret Alındı!

3 yıldır Vodafone kullanıcısıyım. Şuanda üzerime kayıtlı 3 adet Vodafone hat bulunmakta, fakat geçen ay yaşadığım sıkıntıyı paylaşmak istiyorum. Mayıs ayında 1 senelik taahhüdüm dolmak üzereyken beni Vodafone çağrı merkezinden arayıp taahhüdünüzün dolduğunu, kampanyalı tarifelerden beni bilgilendirdiler. Bende bana en uygun olan tarifeyi seçip onayladım. Sonradan faturama anlık tarife değişikliği adı altında 45 TL ilave ettiler. Sonuçta benim taahhüdümün dolmasına 1-2 gün kala böyle bir ücreti kabul etmem mümkün değil. Çağrı merkeziyle bu konuyla ilgili defalarca görüşmeme rağmen hiçbir sonuç alamadım. Ben parasında değilim fakat yapılan gerçekten üzdü beni.

Serkan 269 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 27 Haziran 2013

    İnsanları bu şekilde yanıltmak hiç hoş değil...

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi21 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön