16 Temmuz 2013

Vodafone Tarife Değişikliğinde Çift Ücret Alınıyormuş!

Haziran ayında müşteri hizmetlerince aranarak 1 yıllık 250 dk her yöne taahhütlü faturamın süresinin biteceğini ve bize özel her yöne 500 dk 25 TL olarak 1 yıl daha kullanabileceğimiz söylenerek onay alındı. Son faturamız geldi, 20 küsur TL eski tarifeden 35 TL yeni tarifeden 50 küsur TL fatura geldi.

Müşteri temsilciniz de sanki suçlu bizmişiz gibi bağırarak 5 gün içinde durumun değerlendirilerek bize SMS ile dönüleceğini, tarife geçişlerinde bu şekilde çift kullanım olarak hem eski hem yeni tarifeden ücret yansıtıldığını(böyle bir şey onay alınırken bize söylenmedi ayrıca taahhüt 25 TL idi) söyledi. Vodafone sizin müşteri memnuniyetiniz bu mu?

Halil 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön