27 Mayıs 2014

Vodafone Tarife Değişikliğinde Çift Fatura Alıyor.

25.05.2014 tarihinde İnternet üzerinden Cep Kamu olan tarifeyi Duran Tarife olarak değiştirdim. Ardından gelen mesajda aylık 29-TL olduğu hakkında sms geldi.(İnternette 25-TL yazıyordu). Nedenini sormak için bayiye gittiğimde bunun taahhüt şeklinde olması gerektiği ve netten yapılan değişikliklerde bir sonraki ay çift fatura ödeneceği söylendi.

Benim hatam internet çağında, işlemi gidip bayiden yapmak yerine netten yapmam. Bu kadar saçma bir uygulama görmedim. Bayideki görevli de işlemin iptalinin söz konusu olmadığını söyledi. Vatandaştan nasıl daha fazla para alırım düşüncesiyle yapılan bu uygulama çok manidar. En yakın zamanda numaramı başka bir firmaya taşıyacağım.

Serdal 118 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön