12 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliği Yapmıyor!

22 Ocak 2013 ten beri Vodafone'da Hesabını Bilen Midi tarifesindeyim. Vodafone başka bir GSM operatöründen geçtim ve 12 aylık taahhüt sözüme karşılık faturam 29 TL'den 25 TL'ye inecekti ama faturalarım 26.30 TL olarak geldi.

İkiside 12 ay taahütlü olan Hesabını Bilen Midi Tarifesinden Hesabını Bilen Süper tarifesine (29 TL lik) geçmek istediğim de ise bu sefer tarifeye geçemeyeceğimi belirtmekteler.

Yani bu durumda 2.70 TL için Vodafone da kalma sözü vermiş oldum ve bu tarifede resmen esir alındım. Halbuki memnun kaldığım için eşimi de Vodafone'a geçirmiştim ama diğer GSM operatörlerinden bir farkı olmadığını görüyorum. Bu durumun acil olarak düzeltilmesini istiyorum.

Metin 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında faturanızda 1,30 TL Telsiz Kullanım Ücreti yansıdığını iletmek isteriz. Ayrıca hattınız kampanyada olması sebebi ile paket değişikliği yapılamamktadır. Süper Hesabını Bilen farklı bir kampanya olup, .aynı anda iki kampanyadan yararlanamayacağınız bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön