06 Haziran 2014

Vodafone Tarife Değişikliği Yapmama İzin Vermiyor!

Ben 15 yıldır Vodafone üyesiyim. Geçenlerde tarifemi değiştirmek istedim. 31 mayıs gecesi aradım müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Daha sonra ulaştığımda saat 00.20'ydi ve müşteri hizmetleri bana şimdi geçemezsiniz geçerseniz 62 TL olan tarife ücretinizi ödersiniz ve yeni tarifeye öyle geçersiniz dedi şikayet etmek istediğimi söyledim hiç bir şekilde benimle ilgilenmedi bile.

Bu konuda şikayet etme talebiniz yok dendi. Yani ben müşteri olarak hiç bir şekilde hak talep edemedim. Böyle bir müşteri memnuniyetini kınıyorum. Yarım saat geçti diye eğer tarife değişikliği yapılmayıp müşteri mahrum bırakılıyorsa bence Vodafone artık kullanılacak bir hat olmaktan çıkmıştır.

Hüseyin 169 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,06.06.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön