02 Ağustos 2014

Vodafone Tarife Değişikliği Yapılamıyor.

01.08.2014 tarihinde Çanakkale Kepez Çağrı iletişim Müşteri temsilcisine Samsung S4 mini almak istediğimi ve bununla beraber içinde interneti olan bir tarifeye geçmek istediğimi söyledim şartlarını öğrendim ve kabul ettim fatura kesim tarihi gelmemiş olma ve iki fatura ödemeyi cihaz alacağımızdan önemsemedim.

Sistemlerde sıkıntı olduğunu beni arayacağını söyleyen arkadaş aramadığı gibi mağazaya gittiğimde cihazı veremeyeceğini söyledi. Bende o zaman eski tarifeme dönmek istiyorum dedim, mümkün değil dedi 542 müşteri temsilcisi cihazı alıp alamayacağımı görmek için hat değiştirmeye gerek olmadığını söyledi özet olarak ben iki fatura ödemek zorunda kalacağım 542 şikayet kaydı yaptırdım.

Kenan 124 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön