31 Ocak 2015

Vodafone Tarife Değişikliği Yapamıyorum!

Cihaz taahhüdü ile Genç Avantaj Ekstra paketi kullanıyorum.

Daha önceki görüşmelerde taahhüt bitmeden tarifemi değiştiremeyeceğim müşteri hizmetleri tarafından söylendi.

Ancak 31.01.2015 günü SMS ile Self Servis "Bana Özel" uygulaması ile "Red Classic" tarifesini seçebileceğim. "Tarife" kısmını kullanarak işlemi yapabileceğim konusunda bilgilendirme mesajı gönderildi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda, mesajın tamamen dalga geçme amacıyla gönderildiğini, tarife değişikliği yapmamın mümkün olmadığını bilgi olarak tekrar sundular.

Vodafone'un dalga geçme amacıyla, tamamen rahatsız edici, vakit kaybettiren ve sonunda "yanlış bilgilendirme" çıkan mesajından dolayı şikayetçiyim.

Sinan 409 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Sinan 31 Ocak 2015

    Arayıp buradan değil, sosyal medya üzerinden, yaptığınız yanlış bilgilendirme nedeniyle dalga geçme amacınızın olmadığını, yanlış bilgilendirme nedeniyle verdiğiniz rahatsızlıktan dolayı açıkça özür dilemenizi istiyorum. Biz sizin istediğiniz zaman dalga geçebileceğiniz koyunlarınız değiliz. Özür dile Vodafone.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön