22 Ocak 2014

Vodafone Tarife Değişikliği Yapamıyor!

Vodafone 2 aydır tarife değişikliği gibi çok basit bir işi beceremiyor. Aralık ayında taahhüdüm vardı, taahhüdüm bitmeden 2 kere aradım ileri tarihli geçiş yapamıyoruz dediler. Taahhüt bittiği gün aradım şu an değiştirirsek çift ücret yansır dediler. Şimdi yeni bir tarife çıkmış yine aradım fatura kesim tarihini yine geçmişiz yine çift ücret yansır dediler.

Ben hemen geçmek istiyorum dedim olmaz çift ücret dediler. Önümüzdeki ay geçiş için ileri tarih kaydettiler. Ama bu sefer de taahhüt vermek için ayın 22'sinden sonra tekrar aramam gerekiyormuş.

Bu şirkette tarife değişikliği için ayrı bir ajanda da takvim takip etmek gerekiyor. Ne zaman arasanız iş 1 ay sonraya kalıyor.

Can 27 Okunma

Cevaplar

  • Can23 Ocak 2014

    Merhaba, müşteri hizmetlerini konuyla ilgili aradım yapılabilecek bir şey olmadığını söylediler. Zaten öyle söylemelerini bekliyordum. Benim demek istediğim daha büyük bir şey; sizin sisteminizin kusuru ve yetersizliği. Dünya ölçeğinde müşterinin isteğini ilk kontak anında çözme ve bitirme prensibi vardır. Sizin sisteminiz ise 1 ay sonra şu tarihten sonra yine gel diyerek sürekli konuyu açık bırakıyor. Taahhütlü kampanyalarda ileri tarihli değişiklik talebi girilememesi, diğer tarife değişikliklerinin de çift tarife yansımadan anlık olarak değiştirilemeyip önümüzdeki ay değişecek taahhüt için de önümüzdeki ay tekrar gel demeniz sisteminizin kusuru. Şu an için bir şey yapamayacağınızı biliyorum. Ama sistem uzmanlarınıza bunu aktarın lütfen!

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 22.01.2014 13:29,22.01.2014 13:37 ve 22.01.2014 15:29 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön