21 Mart 2013

Vodafone Tarife Değişikliği Yapamadılar!

5333**** numaralı hattım hesabını bilen 500 tarifesinde ama ben hesabını bilen 1000 dk geçmek istiyorum.Abone merkezlerinden çağrı merkezlerinden kaç kere uğraştım ama yinede geçiş yapılamadı.Geçiş yapılamamasının nedenini gri listede olarak adım çıkıyor ama hiçbir borcumun olmadığını kendileri söylüyor.Nedenini kendileri de bilmiyor ve sorunumu çözemediler.
Konunun çözümlenmesi için yardımınızı rica ederim.Bu geçişi yapamadığım için her seferinde fazla yükleme yapmak zorunda kaldım.

Ömer 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön