Vodafone Tarife Değişikliği ve Şubelerle İletişimsizlik!

Emrah G. |

Temmuz ayı itibariyle kampanya taahhütüm doldu.Beni 0850 ile başlayan bir numaradan aradınız ve tarifemin bittiğini, yenilemek isteyip istemediğimi sordunuz. Telefondaki bayana 1.500 dk her yöne 45 TL olan tarifenin uygun olduğunu söyledim. O tarihten itibaren görüşmelerimi 1500 dk. üzerinden konuşma rahatlığıyla gerçekleştirdim.

Dün gece kalan dk. sorgusu için 7000'e sms attığımda dakika hakkımın kalmadığını öğrendim. Vodafone 542'yi arayıp durumu bildirdim. Bana inceleme sonrası dönüleceğini söyledi. Bugün 10:48'de sms ile ek bilgi istediniz, yine aradım, personeliniz bana şubelerinizin bu aramayı yapmadığını söylüyor. 268 TL güncel borç görünüyor. Bir an önce bu hatayı düzeltmenizi bekliyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  10:08

  Sayın E***** G*******

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınıza ait kampanya girişinizin bulunmadığı ve tarafımızca arama yapılmadığı tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenize müdahale edilemeyeceği bilgisini aktarmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Emrah G.
  02 Ağustos
  14:38

  Çağrı merkezi personelinin saygısız tavrı , çözüm üretememeleri ve beni mağdur ettiklerinden dolayı hakkımı Tüketici Mahkemelerinde aramaya devam edeceğim.

  Vodafone müşterisine zerre kadar saygısı olmayan, verdiği sözleri tutmayan, tutmadıkları için müşteriilerine yüksek faturalar göndermekten hiç çekinmeyen, düzeltmek içinde hiçbir çaba göstermeyen bir mobil operatör şirketidir.

 • Emrah G.
  02 Ağustos
  14:36

  Süreç çok uzun sürmesi birinci eksi. Çağrı merkezi personelinin saygısız tavrı cabası, çözüm üretememeleri ve beni mağdur ettiklerinden dolayı hakkımı Tüketici Mahkemelerinde aramaya devam edeceğim. Vodafone bitmiş, uzatmaları oynamakta olan, müşterisine zerre kadar saygısı olmayan, verdiği sözleri tutmayan, tutmadıkları için müşteriilerine yüksek faturalar göndermekten hiç çekinmeyen, düzeltmek içinde hiçbir çaba göstermeyen bir mobil operatör şirketidir.

 • Emrah G.
  30 Temmuz
  12:19

  Acil çözüm bekliyorum görüşmelerimi diken üstünde yapıyorum, güncel faturam 268 TL den 290 TL ye yükselmiş yeter artık çözün şu meseleyi.

 • 30 Temmuz
  11:58

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.