23 Ağustos 2013

Vodafone Tarife Değişikliği Süresi!

Tarifemin sonlanmasına bir süre kala yeni bir tarifeye geçmem teklifi ile Vodafone'dan arandım ve kabul ettim. ( son faturana, eski tarifenin aylık sabit ücretinin tamamı ve yeni tarifenin aylık sabit ücreti fatura kesim tarihine kadar kullandığın oranda yansır. ) şeklindeki uyarıyı aldığımı da kabul ettim.

15/7'de eski tarifemin sonlandığı 17/7'de yeni tarifemin başladığı mesajını aldım ve yüksek faturayla karşılaştığımda yaptığım görüşmede aradaki bir gün için tam bir tarife ile ücretlendirildiğimi anladım. 15/7'de biten tarife neden 16 /7'de yeni tarifeye geçmez de 17/7'de geçer. Müşteri çıkarlarına uymayan bu tarife politikanıza anlam veremediğimi belirtmek isterim.

Murat 276 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 535713****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadıı tespit edilmiştir.Tarafınızdan alınan onay ile işlemlerinizin sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön