22 Aralık 2014

Vodafone Tarife Değişikliği Sorunu!

Vodafone'a geçişimin 1 ay olmamasına rağmen müşteri hizmetleri ile görüşmemde ilgili tarifeye
geçişimin mümkün olmadığı bilgisini aldım. 25.11.2014 tarihinde başlamış olup fatura kesim tarihim her ayın 21'i olarak belirlenmiş ve paket işlemi müşteri temsilcinizi aradığımda hemen yapılabilmesine rağmen şu anda 1 ay beklemem gerektiği ve paketi iptal etmem için farklı bir pakete geçmem gerektiği bilgisini aldım.

İstediğiniz zaman tarife tanımlaması yapılırken şu anda 1 ay bekleyecek olmam durumun kurumun istene çevrilmesinden başka bir şey olamaz. 30 gün içerisinde geçiş yapmış olmam
tarife ile ilgili geçişi sağlamam için sizinde internet sitenizde bildirdiğiniz üzere yeterli diye düşünüyorum.

Gülşah 232 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön