04 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliği Sonucu Çift Fatura Yansıttı!

Yaklaşık bir ay önce Vodafone müşteri hizmetlerinden arandım. Mevcut tarifemin eski bir tarife olduğunu söylediler ve yeni bir tarife önerisinde bulundular. Aylık +1 liraya daha cazip bir konuşma ve mesajlaşma imkânım olabileceğini söylediler. Bana çift fatura gelebileceğine dair bir
uyarıda bulunmadılar.

Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Faturama yansıtılan fazla ücretin iadesini
istedim. Bugün geri dönüş yaptılar ve ücretlendirmede hata olmadığını söylediler. Yapılan bu "haksız kazancın" giderilmesini istiyorum. Fatura dönemi ortasında tarife değişikliği yapmak ve çift fatura almak ne kadar etik ? Büyük şirket bu şekilde mi olunuyor ?

Mesut 142 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 25 Eylül 2013

    Siz dinledik diyorsunuz, ben de böyle bir şey hatırlamıyorum diyorum. Kim ister ki aynı ay içinde iki fatura ödemek Allah aşkına. Benim bu konuşmayı dinleme gibi bir şansım var mı ? Yoksa size "güvenmek" ten başka şansım yok mu ?

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön