05 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliği Sonrası Yüksek Fatura Gönderdi!

Haziran ayında Vodafone müşteri temsilcisi tarafından aranıp tarife değişikliği önerisinde bulunuldu. Kabul etmeme rağmen temmuz ve ağustos aylarında yüksek bedel ödedim. Müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmeler sonrasında konuyu bir türlü neticelendiremedik.

Son olarak bu ay faturam 192 TL geldi. Tekrar şikayet oluşturdum (müşteri temsilcisi tarife değişikliğinin ağustos başında gerçekleştiğini söyledi). Konu incelendi ve bugün itibariyle bir mesaj aldım. 3 satır çok rencide edici. "İnceledik hata yoktur" diye.

Tarife değişikliğimi yapan kişi ve diğer tüm temsilcilerle olan ses kayıtlarımı tüketici hakları aracılığıyla alacak olup kişiler ve kurumunuz hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

Özgür 80 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 05 Ocak 2015

    asla...

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında ücretlendirmede sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön