24 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliği Sonrası İki Fatura Yansıttı!

Cep avantaj üyeliğimle 24 ay taahhütlü bir cep telefonu almıştım.Sürenin bitimine yakın müşteri hizmetlerinden bir temsilci ile görüştüm.Bana red classic tarifesine 6 lira ek ücret ödeyerek geçebileceğimi söylediler..Bende fatura kesim tarihimde o pakete geçmek istediğimi söyledim.Ben dışarıda olmam sebebiyle anlamamış olabilirim.

Fatura kesim tarihinden 2 gün sonra pakete geçiş yaptılar.Yalnız o ay içerisinde hem cep avantaj hem de red classic tarifesi faturalandırıldı..Bu durumda Vodafone haksız bir şekilde benden iki ücret aldı..Müşteri hizmetleri bu durumu kabul ettiğimi söylüyor.Hangi insan iki fatura birden ödemek ister anlamadım.

Deniz 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmış ve onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön