10 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliği Sırasında Uyuşmazlık Oldu!

Kullanmış olduğum tarifemin 1 yıllık sözleşmesi bitmek üzere iken Vodafone müşteri hizmetleri tarafımı telefon ile aradılar. Ve bana biten sözleşmeme istinaden yeni bir tarife önerdiler. Tarifenin içeriği ise 1000 dakika 33.00 TL şeklinde bilgi verildi. Akabinde onaylayıp onaylamadığım soruldu. Bende onayladığımı söyledim.

Müşteri temsilcisinin beyan etmiş olduğu bilgilere istinaden tarifime belirtilmiş olduğu gibi 1000 dakikası 33.00 TL den kullandım. Her ayın 15'i hesap kesim tarihi. Ayın 16'sında tekrar şahsen aradım. Ve müşteri temsilcisi tanımlı böyle bir tarifeniz bulunmamaktadır dedi. Beni tekrar başka bir tarifeye geçirdiler. Şu an 33 TL fatura ödemesi yerine 96 TL borç görünüyor.

Nuray 45 Okunma

Cevaplar

 • Nuray 12 Eylül 2013

  Vermiş olduğunuz cevaptan bir şey anlaşılamamıştır. Daha net bir cevap vermelisiniz. Benden alınan onay ilk olarak yeni tarifeye geçiş içindi. Sonrasında ise benim tekrar aradığımda böyle bir tarifenin olmadığı müşteri temsilciniz tarafından tarafıma bildirilmiştir. Ben vodafone tarafından arandığımda yeni bir tarifeye geçişim sağlandı. Bu tamam burada bir sıkıntı yok. Ben aradan biraz zaman geçtikten sonra tekrar aradığımda neden müşteri temsilciniz böyle bir tarifeniz tanımlı değil başka tarifeye geçirelim seklinde yanlış yönlendirip ikinci bir tarifeye geçmeme neden oldu ? Ve ben bu durumda mağdurum müşteri temsilcinizin yanlış bilgi verip yönlendirmesi neticesinde başka bir tarifeye geçişim gerçekleşti. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

 • Nuray 12 Eylül 2013

  Halen bir cevap, bilgilendirme ve sorunun çözümüne yönelik bir adım Vodafone tarafından atılmamıştır. Sorunun çözümü için tarafımın bilgilendirilmesini GSM numaram vasıtasıyla yapılmasını bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön