Vodafone Tarife Değişikliği Şartlarını Yerine Getirmedi!

Fatma E. |

T** hattımı numara taşıyarak Vodafone'a geçirmek için Natilus Vodafone bayine başvuru yaptım. Bu ay fatura bilgilendirmesi için arandım. Zaten devreden tarifeye geçen ay geçtiğimi belirttim. Ama kendileri bu işlem için yetkili olmadıklarını ama bundan sonraki ay için tarifeye geçebileceğimi belirttiler. Daha ilk aydan 20 TL fazla ödemek durumunda bırakılıyorum ve memnuniyetsiz olacağım bir hizmet veriyorlar. Bu konunun acilen düzelmesini ve benden fazla alınacak ücretin bayiden kesilmesini istiyorum. Konu hakkında geri dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  19:11

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Şubat
  10:55

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."