13 Haziran 2014

Vodafone Tarife Değişikliği Nedeniyle Bir Ayda İki Katı Fatura Ödetiyor!

Yaklaşık bir ay önce Vodafone çağrı merkezi tarafından aranarak farklı tarifeler hakkında bilgi verildi ve yeni bir tarife önerildi. Yeni tarifeye geçmeyi kabul ettim, telefonda "tarife değişikliğinden kaynaklanan ücret farkı olabilir" dendi. Doğal olarak bunun ayın bir kısmı eski, bir kısmı yeni tarifeden ücretlendirileceği için oluşacağını düşünerek kabul ettim. Bu ay faturam normal tarifenin iki katı geldi. Hesap kesim tarihinden iki gün sonra tarife değişikliği olduğu için bir ayda iki tarife birden faturaya yansıtılmış. Müşteri hizmetlerine şikayette bulundum ama telefon konuşmasında ücret farkından bahsedildiği için itirazımı kabul etmediler. Kötü niyetli bir tavır olduğunu düşünüyorum.

Özen 389 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 16.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön