04 Şubat 2014

Vodafone Tarife Değişikliği Konusunda Yanlış Bilgi Verdi!

Eylül 2013'te tarife değiştirerek Vodafone Duran Faturalıya Geçiş paketine geçtim. Yakın zamanda akıllı telefon da almayı düşündüğüm ve Red tarifesine geçerek faturama ek akıllı telefon alma ihtimalim olduğundan buradaki görevliden, yakın zamanda tarife değiştirmem durumunda herhangi bir ceza ödemeyeceğim konusunda garanti almanın verdiği güvenle tarafıma uzatılan evrakları imzaladım. Ancak bu hafta sonu aynı bayiye giderek tarife değiştirmek istediğimi, Vodafone kampanyaları dahilinde başka bir faturalı hatta geçmek istediğimi söylediğimde bana sözleşmeden doğan belli bir miktar cezayı ödemem gerektiği söylendi.

Cem 89 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön