14 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Değişikliği İle İlgili Yanlış Bilgilendirme!

11 Nisanda Cep Kamu Midi tarifesine geçişim sağlandı. Telefon ile 542'li cep telefonu hattından aranıp, tarifenin avantajları ile bilgilendirildim.Görüşmede 2 tarifenin de bedelini o ayda bana fatura edeceklerse asla geçiş yapmak istemediğimi söyledim. Gün hesabı yapılarak ft çıkarılacağını, yani hangisinden kaç gün kullanmışsam o kadar ft ödeyeceğimi söylediler. Ben de bu tutar normal ft bedeli olur diye kabul ettim. Ama bana 59 TL fatura geldi. Ses kayıtlarımda öyle konuşmadığımız söylendi. Ben aklı başında ne söylediğini bilen biriyim. Bana havadan bir değil 2 ft bedeli ödettiler. Şikayetçiyim ve durumumun tekrar incelenmesini istiyorum.

Habibe 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 16.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön