Vodafone Tarife Değişikliği İçin Bekletiliyorum!

Mesut Y. |

Vodafone kurumsal hat kullanıcısıyım. Vodafone'a tarife değişikliği talimatı verildi, 13 gündür red business tarifesine geçiş için bekletiliyorum ve bana her gün aradığımda beyefendi sistemsel bir arıza var durumun aciliyetini yetkililere bildireceğiz diyorlar kapatıyorlar. Ertesi gün arıyorum yine aynı şeyi söylüyorlar. 13 gündür biz aramaktan sıkıldık onlar aynı şeyleri söylemekten sıkılmadılar. Böyle bir saçmalık olmaz borcumuz var ondan mı geçiş olmuyor diyorum hayır borcunuz gözükmüyor deniyor ama hala çözüm bulan yok. Eve kablolu telefon alsam şimdiye bağlanırdı ya da gidip başka hat çıkartsam işimi daha çabuk hallederdim. Bir hizmet verip parasını almasını biliyorlarsa hizmeti de tam versinler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  09:01

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mesut Y.
  22 Eylül
  15:15

  Sorunum hala devam etmekte ve çözüm bulunmadı

 • 17 Eylül
  07:55

  "Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "